Jóga kartičky

Neohodnoceno

Bavte se tím, že budete děti zvát na pózy, vyhledávat obrázky na jejich bingo kartách a pohybovat se při učení se soustředit! Jedná se o vynikající nástroj pro učitele a instruktory, protože tyto karty jsou základním vizuálním nástrojem, který ukazuje dětem pózy (asany). 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 10178
930 Kč
Jóga kartičky
Neohodnoceno

Na přední straně každé karty pozice je póza a její název, zatímco na zadní straně je póza popsána ve čtyřech jazycích (EN, FR, DE, ES). Obsah: 35 x kartónový pózovací list A4 a 12 listů bingo obrázku PedaYoga.

Hravá metoda, jak dětem představit jógu. Posláním PedaYogy (speciální směr) je integrovat jógu do vzdělávacího systému dětí, aby pomohl jejich rozvoji v koncentraci a stimuloval jejich učení. PedaYoga také poskytuje rady a nástroje, které pomáhají dětem pohybovat se, lépe spát, podporovat jejich pohodu, budovat jejich sebevědomí a uvědomovat si svá těla. Sortiment produktů PedaYoga poskytuje jednoduché, ale účinné nástroje speciálně přizpůsobené pro přiblížení konceptu jógy dětem. Abyste mohli používat tento jednoduchý program mysli a těla a organizovat jógové sezení/chvilky ve třídě nebo s dětmi doma, nemusíte být profesionálem v józe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Pěnový válec modrý
580 Kč

Ideální pro cvičení na rovnováhu, posilování, flexibilitu a rehabilitaci

Kód: 10319
Pěnový válec černý
450 Kč

Válec na jógu s jemnou texturou je velmi efektivní tréninková pomůcka pro rehabilitační, relaxační nebo posilovací cvičení, která se využívá při cvičení jógy a pilates. 

Kód: 10318
Jóga blok
Jóga blok
Objednáno
150 Kč

Jóga blok je navržený pro zvýšení flexibility.

Kód: 10317
Jóga kartičky 2
670 Kč

Vytvořte si vlastní relaci PedaYoga s těmito zábavnými ilustrovanými kartami! Pomocí této sady karet můžete snadno rozvíjet své vlastní sekvence jógových póz a dokonce zvládnout...

Kód: 10179