Jóga kartičky 2

Neohodnoceno

Vytvořte si vlastní relaci PedaYoga s těmito zábavnými ilustrovanými kartami! Pomocí této sady karet můžete snadno rozvíjet své vlastní sekvence jógových póz a dokonce zvládnout přimět děti mluvit o svých emocích! 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 10179
670 Kč
Jóga kartičky 2
Neohodnoceno

Obsah: 36 pozic a 20 karet emocí. Na přední straně každé karty Mini Pose je představena pozice a její název ve čtyřech jazycích (EN, FR, DE, ES), zatímco na zadní straně jsou podrobné pokyny (v EN a FR). Na přední straně každé karty Mini Emotion Card je emoce s názvem ve čtyřech jazycích. Karty jsou drženy pohromadě díky odnímatelnému kroužku, který lze připevnit k jakékoli jiné kulaté podpoře nebo snadno vyjmout některé karty. Velikost karty: 9 x 10 cm. Ideální pro věk 4-8 ​​let.

PedaYoga je hravá metoda, jak dětem představit jógu. Posláním PedaYogy je integrovat jógu do vzdělávacího systému dětí, aby pomohl jejich rozvoji v koncentraci a stimuloval jejich učení. PedaYoga také poskytuje rady a nástroje, které pomáhají dětem pohybovat se, lépe spát, podporovat jejich pohodu, budovat jejich sebevědomí a uvědomovat si svá těla. Sortiment produktů PedaYoga poskytuje jednoduché, ale účinné nástroje speciálně přizpůsobené pro přiblížení konceptu jógy dětem. Abyste mohli používat tento jednoduchý program mysli a těla a organizovat jógové sezení/chvilky ve třídě nebo s dětmi doma, nemusíte být profesionálem v józe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Jóga kartičky
930 Kč

Bavte se tím, že budete děti zvát na pózy, vyhledávat obrázky na jejich bingo kartách a pohybovat se při učení se soustředit! Jedná se o vynikající nástroj pro učitele a...

Kód: 10178
Pěnový válec modrý
580 Kč

Ideální pro cvičení na rovnováhu, posilování, flexibilitu a rehabilitaci

Kód: 10319
Jóga blok
Jóga blok
Objednáno
150 Kč

Jóga blok je navržený pro zvýšení flexibility.

Kód: 10317
Pěnový válec černý
450 Kč

Válec na jógu s jemnou texturou je velmi efektivní tréninková pomůcka pro rehabilitační, relaxační nebo posilovací cvičení, která se využívá při cvičení jógy a pilates. 

Kód: 10318